Send Notification to Slack (8.x-2.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Entity
el: Οντότητα

en: Bundle
el: Ομάδα

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -
