Send Notification to Slack (8.x-2.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Entity
lv: Entītija

en: Bundle
lv: Komplekts

en: - Any -
lv: - Jebkurš -
