Send Notification to Slack (8.x-2.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Entity
nl: Entiteit

en: Bundle
nl: Bundel

en: - Any -
nl: - Alle -

en: Entity Type
nl: Entiteitstype

en: Entity @label has been deleted.
nl: Entity @label is verwijderd.
