Send Notification to Slack (8.x-2.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Settings
oc: Paramètres

en: Entity
oc: Entitat

en: Bundle
oc: Paquet

en: - Any -
oc: - Tot -
