Send Notification to Slack (8.x-2.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Settings
ro: Setări

en: Entity
ro: Entitate

en: Bundle
ro: Pachet

en: - Any -
ro: - Oricare -
