Send Notification to Slack (8.x-2.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: - Any -
bo: - གང་རུང-
