Send Notification to Slack (8.x-2.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Settings
et: Seaded

en: Entity
et: Olem

en: Bundle
et: kogum

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Entity Type
et: Olemite tüübid
