Send Notification to Slack (8.x-2.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Settings
fi: Asetukset

en: message
fi: viesti

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Bundle
fi: Paketti

en: - Any -
fi: - Kaikki -
