Send Notification to Slack (8.x-2.1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: ID
hi: आईडी

en: Entity
hi: इकाई

en: Bundle
hi: पोटली

en: - Any -
hi: -कोईभी-
