Send Notification to Slack (8.x-2.1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Settings
it: Impostazioni

en: message
it: messaggio

en: Entity
it: Entità

en: - Any -
it: - Qualsiasi -
