Send Notification to Slack (8.x-2.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Settings
ja: 設定

en: Entity
ja: エンティティ

en: Bundle
ja: バンドル

en: - Any -
ja: - すべて -
