Send Notification to Slack (8.x-2.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Entity
lt: Esybė

en: Bundle
lt: Paketas

en: - Any -
lt: - Bet kuris -
