Send Notification to Slack (8.x-2.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Settings
ru: Настройки

en: message
ru: сообщение

en: Entity
ru: Сущность

en: Bundle
ru: Набор

en: - Any -
ru: - Любой -

en: Entity Type
ru: Тип сущности

en: state
ru: состояние
