Send Notification to Slack (8.x-2.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: ID
th: ไอดี

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: - Any -
th: - อื่น ๆ -
