Send Notification to Slack (8.x-2.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Settings
uk: Налаштування

en: message
uk: повідомлення

en: Entity
uk: Сутність

en: Bundle
uk: Пакет

en: - Any -
uk: - Усі -

en: Entity Type
uk: Тип сутності

en: state
uk: стан
