Send Notification to Slack (8.x-2.2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Settings
be: Налады

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Entity
be: Сутнасць

en: About
be: Аб

en: Bundle
be: Набор
