Send Notification to Slack (8.x-2.2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Settings
ca: Paràmetres

en: message
ca: missatge

en: Entity
ca: Entitat

en: About
ca: Detalls

en: Bundle
ca: Embolcall

en: - Any -
ca: - Qualsevol -
