Send Notification to Slack (8.x-2.2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Settings
cs: Nastavení

en: message
cs: zpráva

en: About
cs: Popis

en: - Any -
cs: - nezáleží -

en: Entity Type
cs: Typ entity
