Send Notification to Slack (8.x-2.2) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Settings
es: Configuración

en: message
es: mensaje

en: Entity
es: Entidad

en: About
es: Acerca de

en: Bundle
es: Paquete

en: - Any -
es: - Cualquiera -

en: Entity Type
es: Tipo de entidad
