Send Notification to Slack (8.x-2.2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Settings
fa: تنظیمات

en: ID
fa: شناسه

en: Entity
fa: عنصر

en: About
fa: درباره

en: Bundle
fa: بسته

en: - Any -
fa: - هر چیزی -
