Send Notification to Slack (8.x-2.2) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Settings
hu: Beállítások

en: ID
hu: Azonosító

en: message
hu: üzenet

en: Entity
hu: Entitás

en: About
hu: Leírás

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: - Any -
hu: - Bármely -

en: Entity Type
hu: Entitástípus
