Send Notification to Slack (8.x-2.2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Settings
id: Pengaturan

en: Entity
id: Entitas

en: About
id: Tentang

en: Bundle
id: Bundel

en: - Any -
id: - Apa saja -
