Send Notification to Slack (8.x-2.2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Settings
mr: संरचना

en: ID
mr: आय डी

en: Bundle
mr: बंडल

en: - Any -
mr: - काहीही -
