Send Notification to Slack (8.x-2.2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Settings
pt: Configurações

en: message
pt: mensagem

en: Entity
pt: Entidade

en: About
pt: Sobre

en: Bundle
pt: Pacote

en: - Any -
pt: - Qualquer -

en: Entity Type
pt: Tipo de entidade
