Send Notification to Slack (8.x-2.2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: message
sk: správa

en: Entity
sk: Entita

en: About
sk: Informácie o

en: Bundle
sk: Zväzok

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -
