Send Notification to Slack (8.x-2.2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Settings
sr: Подешавања

en: ID
sr: ИД

en: Bundle
sr: Пакет

en: - Any -
sr: - Сваки -
