Send Notification to Slack (8.x-2.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Settings
vi: Thiết lập

en: ID
vi: Mã

en: About
vi: Giới thiệu

en: - Any -
vi: - Tất cả -
