Send Notification to Slack (8.x-2.3) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: ID
ar: المعرف ID

en: Entity
ar: الكيان

en: About
ar: حول

en: Bundle
ar: الحزمة

en: - Any -
ar: - اختر -
