Send Notification to Slack (8.x-2.3) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Settings
fr: Paramètres

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Entity
fr: Entité

en: About
fr: À propos

en: Bundle
fr: Type

en: - Any -
fr: - Tout -

en: Entity Type
fr: Type d'entité
