Send Notification to Slack (8.x-2.3) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Settings
gl: Axustes

en: Entity
gl: Entidade

en: About
gl: Información

en: Bundle
gl: Paquete

en: - Any -
gl: - Calquera -

en: state
gl: estado
