Send Notification to Slack (8.x-2.3) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Settings
he: הגדרות

en: message
he: הודעה

en: Entity
he: יישות

en: About
he: אודות

en: Bundle
he: חבילה

en: - Any -
he: - הכל -
