Send Notification to Slack (8.x-2.3) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Settings
pl: Ustawienia

en: message
pl: wiadomość

en: Entity
pl: Encja

en: About
pl: O stronie

en: Bundle
pl: Zestaw

en: - Any -
pl: -Wszystkie-

en: Entity Type
pl: Typ encji
