Send Notification to Slack (8.x-2.3) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Entity
sv: Objekt

en: About
sv: Om

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: - Any -
sv: - Alla -
