Send Notification to Slack (8.x-2.3) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Settings
tr: Ayarlar

en: message
tr: mesaj

en: Entity
tr: Nesne

en: About
tr: Hakkında

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: - Any -
tr: - Herhangi -
