Send Notification to Slack (8.x-2.3) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Settings
ps: امستنې

en: ID
ps: پېژند

en: About
ps: په اړه

en: Bundle
ps: بنډل

en: - Any -
ps: -هر-
