Notify Widget (1.0.10) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Text
ka: ტექსტი

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Other
ka: სხვა
