Notify Widget (1.0.10) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Actions
nn: Handlingar

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Other
nn: Andre

en: Date/Time
nn: Dato/Klokkelsett

en: 15 minutes
nn: 15 minuttar
