Notify Widget (1.0.10) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Actions
tr: Eylemler

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Text
tr: Metin

en: 1 hour
tr: @count saat

en: Warning
tr: Uyarı

en: 1 day
tr: @count gün

en: Send
tr: Gönder

en: Other
tr: Diğer

en: Notifications
tr: Bildirimler

en: Date/Time
tr: Tarih/Saat

en: Information
tr: Bilgi

en: 15 minutes
tr: 15 dakika

en: 30 minutes
tr: 30 dakika

en: 1 week
tr: @count hafta

en: Mark as read
tr: Okunmuş olarak işaretle

en: Mark as unread
tr: Okunmadı olarak işaretle
