Notify Widget (1.0.10) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Text
ur: متن

en: Warning
ur: انتباہ
