Notify Widget (1.0.11) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Text
cy: Testun

en: Send
cy: Anfon

en: Other
cy: Arall

en: Date/Time
cy: Dyddiad/ Amser

en: Information
cy: Gwybodaeth
