Notify Widget (1.0.11) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Actions
eo: Agoj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Text
eo: Teksto

en: Send
eo: Sendu

en: Other
eo: Alia

en: Date/Time
eo: Dato/Tempo
