Notify Widget (1.0.11) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Delete
is: Strika

en: Actions
is: Gerðir

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Text
is: Tekstur

en: Other
is: Annað
