Notify Widget (1.0.11) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Actions
mr: कृती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Text
mr: अक्षर

en: 1 hour
mr: एक तास

en: 1 day
mr: १ दिवस

en: Send
mr: पाठवा
