Notify Widget (1.0.11) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Actions
pl: Akcje

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Text
pl: Tekst

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: Send
pl: Wyślij

en: Other
pl: Inne

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Date/Time
pl: Data/godzina

en: Information
pl: Informacja

en: 15 minutes
pl: 15 minut

en: 30 minutes
pl: 30 minut

en: 6 hours
pl: 6 godzin

en: 1 week
pl: 1 tydzień

en: Read
pl: Przeczytane

en: Mark as read
pl: Oznacz jako przeczytane

en: Mark as unread
pl: Oznacz jako nieprzeczytane
