Notify Widget (1.0.11) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: 1 hour
ro: 1 oră

en: Warning
ro: Avertizare

en: 1 day
ro: 1 zi

en: Send
ro: Trimite

en: Other
ro: Altele

en: Notifications
ro: Notificări

en: Date/Time
ro: Dată/Timp

en: Information
ro: Informații

en: 1 week
ro: 1 săptămână
