Notify Widget (1.0.12) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Actions
gl: Accións

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Text
gl: Texto

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: Warning
gl: Alerta

en: 1 day
gl: 1 día

en: Send
gl: Enviar

en: Other
gl: Outro

en: Date/Time
gl: Data/hora

en: Information
gl: Información

en: 15 minutes
gl: 15 minutos

en: 30 minutes
gl: 30 minutos

en: 1 week
gl: 1 semana

en: Mark as read
gl: Marcar coma lida

en: Mark as unread
gl: Marcar coma non lida
