Notify Widget (1.0.12) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Actions
vi: Thao tác

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Text
vi: Văn bản

en: 1 hour
vi: 1 giờ

en: Warning
vi: Cảnh báo

en: 1 day
vi: 1 ngày

en: Send
vi: Gửi

en: Other
vi: Khác

en: Notifications
vi: Thông báo

en: Date/Time
vi: Ngày/Giờ

en: Information
vi: Thông tin

en: 15 minutes
vi: 15 phút

en: 30 minutes
vi: 30 phút

en: 6 hours
vi: 6 giờ

en: 1 week
vi: 1 tuần

en: Read
vi: Đọc
