Notify Widget (1.0.4) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Text
oc: Tèxte

en: 1 hour
oc: 1 ora

en: Warning
oc: Avertiment

en: 1 day
oc: 1 jorn

en: Send
oc: Mandar

en: Other
oc: Autre

en: Notifications
oc: Notificacions

en: Date/Time
oc: Data/Ora

en: Information
oc: Informacions
