Notify Widget (1.0.4) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Text
ug: تېكىست

en: 1 hour
ug: 1 سائەت

en: 1 day
ug: 1 كۈن

en: Send
ug: يوللاش

en: Other
ug: باشقا

en: Date/Time
ug: چېسلا-ۋاقىت

en: 1 week
ug: ھەپتە 1
