Notify Widget (1.0.5) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Text
ar: نص

en: Warning
ar: تحذير

en: Send
ar: أرسل

en: Other
ar: آخر

en: Notifications
ar: الإشعارات

en: Information
ar: معلومات
